Witajcie w naszym przedszkolu!

O naszym przedszkolu

Nasze przedszkole rozpoczęło działalność w 2007 r. Prowadzone jest przez wykwalifikowaną i pełną energii kadrę, która każdego dnia za główne zadania stawia sobie edukację dzieci na najwyższym poziomie.

Każdego dnia w przedszkolu odbywają się zajęcia, takie jak, taniec, język angielski czy gimnastyka. Przedszkolaki do swojej dyspozycji mają dobrze wyposażony i bezpieczny plac zabaw, kolorowe i przestronne sale zajęciowe wyposażone w sprzęt który nie pozwala się nudzić naszym przedszkolakom. Jeżeli szukasz przedszkola do którego Twoje dziecko będzie chciało chętnie chodzić, będzie szczęśliwe z każdej minuty przebywania w nim, to dobrze trafiłeś, takie właśnie jest Przedszkole Żabka!

W Przedszkolu Żabka panuje serdeczna atmosfera, a wszyscy pracownicy nigdy nie pozwolą, aby jakiekolwiek dziecko czuło się samotne i zrobią wszystko, aby każdego dnia poznawało nowe tajniki otaczającego świata. Nasze działania mają na celu wspomaganie dziecka w jego rozwoju bez ograniczania wolności własnej – nauka ma być przyjemna i naturalna, a zabawa ma być jej nieodłącznym elementem. Dążymy do tego, aby Przedszkolaki były wrażliwe, ale też i odważne w wyrażaniu swoich uczuć i pragnień.

Przedszkole Żabka jest miejscem, do którego dzieci przychodzą z radością, gdzie doskonale bawią się i uczą, poznają świat. Dzieci u nas zdobywają niezbędne kompetencje społeczne, emocjonalne i intelektualne, które pozwalają prawidłowo funkcjonować w otaczającym je świecie. Nasza misja to wspomaganie i ukierunkowanie rozwoju dziecka zgodnie z jego potencjałem oraz możliwościami rozwojowymi.

Jak aplikować?

Jeżeli chcesz aby i Twoje dziecko uczęszczało do naszego przedszkola, skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszystkie pytania!

Wyślij nam wiadomość

Thank you!