Zbiórka książek dla Szpitala w Grodzisku Mazowieckim

1000 książek dla Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim!!!

Przedszkole ŻABKA zaangażowało się w akcję zbierania książek dla małych pacjentów Oddziału Pediatrycznego. Doktor Radosław Suchner – ordynator oddziału wyszedł z inicjatywą wręczenia dzieciom przyjmowanym na oddział książek, aby umilić im czas spędzony w szpitalu i wywołać uśmiech na ich twarzach. Co zbieramy? książki, kolorowanki, plastelinę, kredki, flamastry, papier kolorowy, maskotki (nowe); używane książki w bardzo dobrym stanie, które trafią do oddziałowej biblioteczki. Wyżej wymienione rzeczy prosimy przynosić do swoich sal do końca listopada. Zebrane dary zostaną przekazane 6 grudnia. Liczmy na waszą wrażliwość i chęć pomocy!

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.