Zakończenie roku przedszkolnego w Żabce

Chociaż słońce jasno świeci,
Trochę smutne są dziś dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas,
Teraz wakacje czekają nas.

20 i 22 czerwca 2018r. odbyły się w naszym przedszkolu uroczystości zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania najstarszych grup. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W uroczystościach zakończenia roku uczestniczyli również rodzice, którzy z zachwytem oglądali swoje pociechy.

Na początku wystąpiły dzieci z młodszych grup wiekowych tj. Misie, Pszczółki i Elfy. Przedszkolaki śpiewały piosenki, recytowały wiersze, popisywały się swoimi umiejętnościami tanecznymi, które rozwijały cały rok. 

Kolejny dzień to prezentacja talentów dzieci z grup starszych tj. Stokrotki, Motylki. Na zakończenie najważniejszy punkt uroczystości- występ 6 latków – Małych Odkrywców i Zuchów. Starszaki dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne.

Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki i udzielali się bezinteresownie. Rodzice w podziękowaniu otrzymali dyplomy.

Po występach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody – niespodzianki.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji. 
Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu 🙂

Możliwość komentowania jest wyłączona.