Zajęcia opiekuńcze w przedszkolu od 6 maja

Na podstawie  Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 29 kwietnia 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz w porozumieniu z organem prowadzącym, od 6 maja w przedszkolu zostaną zorganizowane zajęcia opiekuńcze dla dzieci, rodziców, którzy nie mają możliwości pogodzenia pracy zawodowej z opieką nad dziećmi.

Rodzice, którzy są w bardzo trudnej sytuacji i muszą skorzystać z pomocy opiekuńczej przedszkola od dnia 6 maja proszeni są o:
  • złożenie pisemnej deklaracji w terminie do 5 maja
  • złożenie pisemnych oświadczeń i zgód obowiązujących podczas dyżuru opiekuńczego
  • zapoznanie się z regulaminem pobytu dziecka podczas dyżuru w okresie epidemicznym
Wypełnione, podpisane, zeskanowane dokumenty ( deklaracja zapisu oraz oświadczenia ) należy przesłać na adres mailowy przedszkola kontakt@przedszkolezabka.pl.
Szczegółowe informacje dotyczące organizacji opieki dla zapisanych dzieci  dostępne pod numerem telefonu 691 472 353  oraz w wejściu do przedszkola.

Załączniki do pobrania: