Warsztaty karnawałowe w Natura Wzywa w Zarębach za nami

18.02.2019 roku odbyła się zaplanowana wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego w Zarębach NATURA WZYWA. W wyjeździe wzięły udział dzieci z grupy Misie i Zuchy. Po dotarciu na miejsce dzieci zostały powitane pyszną szarlotką oraz ciepłą herbatką, następnie wzięły udział w grze terenowej po lesie,czyli tzw. podchodach, robiły samodzielnie karnawałowe pączuszki i wspólnie je potem zajadały, zjeżdżały na tyrolce, karmiły króliki ich ulubionym przysmakiem czyli marchewkami, mogły się zapoznać z małą owieczką, jeździły na sankach (i nie był do tego potrzebny śnieg), a na zakończenie zajadały pyszną kiełbasę z ogniska. Wszystkie dzieci z wycieczki wróciły zmęczone ale zadowolone. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wyjazdu w naszej galerii.

Możliwość komentowania jest wyłączona.