Rozstrzygnięcie II KONKURSU RECYTATORSKIEGO pod hasłem „Tuwim dzieciom”

29go listopada odbył się II etap II KONKURSU RECYTATORSKIEGO pod hasłem „Tuwim dzieciom”, w którym wzięło udział 10 osób wyłonionych z I etapu. Celem konkursu było popularyzowanie twórczości dziecięcej, rozwijanie zdolności recytatorskich,zainteresowanie dzieci poezją,zachęcanie do występów na scenie oraz uczenie rywalizacji w przyjaznej atmosferze.

Komisja w składzie: p. Bigos (członek Rady Rodziców), p. Glizia (logopeda) oraz p. Dobrosz (wychowawczyni grupy żłobkowej) przyznała następujące miejsca w trzech kategoriach wiekowych:

Grupa 4-latków

I miejsce – Daria Jasińska z grupy Motylki z utworem „Bambo”

II miejsce – Matylda Tukendorf  z grupy Pszczółki z wierszem „Okulary”

III miejsce – Agnieszka Kowalczyk z grupy Pszczółki z wierszem „Warzywa”

Grupa 5 – latków

I miejsce – Inga Luciak z wierszem „Okulary”

II miejsce – Zuzia Rurarz z utworem „Okulary”

III miejsce – Oliwia Olejnik z wierszem „Idzie Grześ przez wieś” i Natalia Wierzbowska z wierszem „Okulary”.

Wszystkie uczestniczki w tej grupie wiekowej uczęszczają do grupy Motylki.

Grupa 6-latków

I miejsce – Wojtek Polowczyk z Zuchów z  utworem „Idzie Grześ przez wieś”

II miejsce –  Zuzia Sierzpowska z Zuchów z utworem „Idzie Grześ przez wieś”

III miejsce – Martyna Bąkowska z grupy Odkrywcy z wierszem „Kotek”

W nagrodę zwycięscy  otrzymali dyplom, nagrodę książkową oraz pluszaka wraz ze słodkim upominkiem.Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy a pozostałe Przedszkolaki zachęcamy do udziału za rok !