„Jajko Wielkanocne” – wyniki konkursu

Nasze przedszkole zorganizowało konkurs „JAJKO WIELKANOCNE” dla wszystkich dzieci w wieku 3-6 lat. Głównym celem było kultywowanie tradycji wielkanocnych. Jury po długich lecz owocnych obradach wytypowało szczęśliwych zwycięzców.

I miejsce – Kajetan M. z grupy Motylki

II miejsce – Klaudia K. z grupy Odkrywcy

III miejsce – Nikola D. z grupy Motylki

Wyróżnienia: Bartosz Cz. oraz Emilia K. z grupy Sówki

Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział.

Dzieci, które zajęły poszczególne miejsca bądź wyróżnienie w konkursie dostaną dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wszyscy pozostali uczestnicy otrzymają małą niespodziankę. Wręczenie nagród oraz dyplomów nastąpi po  ustabilizowaniu się obecnej sytuacji i powrocie do przedszkola.

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.