Witajcie w naszym przedszkolu!

Rekrutacja na rok szkolny 2022/2023

Szanowni Rodzice,

15 marca 2022 r. o godzinie 8:00 rozpoczyna się internetowa rekrutacja dzieci do przedszkoli na rok szkolny 2022/2023.

Rekrutacja odbywać się będzie za pomocą strony internetowej:

Po zalogowaniu się do systemu, rodzice/prawni opiekunowie wypełniają wniosek, a następnie drukują go, podpisują i dostarczają do przedszkola/oddziału przedszkolnego znajdującego się na pierwszym miejscu na liście preferencji. Istnieje także możliwość potwierdzenia wniosku w systemie podpisem elektronicznym (profilem zaufanym) – wówczas nie ma potrzeby składania go w formie papierowej.

Do wniosku należy dołączyć dokumenty potwierdzające spełnianie przez kandydata kryteriów rekrutacji. Wnioski bez kompletu dokumentów będą odrzucane.

Rekrutacja trwać będzie do 31 marca do godziny 12:00.

Wszelkie zarządzenia, harmonogramy i dokumenty związane z bieżącą rekrutacją znajdują się w zakładce REKRUTACJA .